Rreth Nesh

Makina Me Qira

Shqipëria është një destinacion i njohur turistik dhe tregtar për shkak të atraksioneve të shumta të dallueshme si Berati, Apolonia dhe Durrësi.

Ju mund të mbështeteni tek ne për të ofruar automjetin e duhur për nevojat tuaja të transportit, pavarësisht nëse jeni duke vizituar për një ditë ose më shumë. Filloni udhëtimin tuaj duke kërkuar këtë faqe dhe duke zgjedhur makinën tuaj të preferuar.

Rreth Nesh

Ne nuk jemi vetëm një kompani e marrjes me qira të makinave që ofrojmë automjete me cilësi të lartë dhe shërbim të shpejtë, por jemi gjithashtu një firmë që plotëson çdo nevojë tuajën, duke ju çuar kudo që dëshironi të shkoni.

Brilant mund të jetë partneri juaj më i besueshëm dhe të bëjë gjithçka më të lehtë kur jeni në rrugë. Kompania gjithashtu mund të japë udhëzime dhe rekomandime për automjetet.

Hapur çdo ditë, 24 orë në ditë

Mund të na kontaktoni sa herë që të mundeni dhe ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur. Ju mund të merrni me qira një makinë çdo ditë në çdo vend të Shqipërisë.

Makinat më komode

Makinat tona do të jenë shoqëruesi juaj më i besueshëm dhe do ta bëjnë gjithçka më të lehtë. Na besoni dhe ne do t'jua bëjmë pushimet më të mira.

Çmimi më i lirë në qytet

Qëllimi ynë nuk është të kalojmë mbi buxhetin tuaj, kështu që çmimet tona do jenë gjithnjë të arsyeshme.

Mirëmbajtja e makinave

Ne i mirëmbajmë makinat tona vazhdimisht dhe kryejmë kontrolle shpesh për t'ju ofruar një udhëtim të sigurt çdo herë.

Makinat Tona

Hidhini një sy asaj që ne ofrojmë dhe bëni zgjedhjen tuaj

për makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

Na Kontaktoni

Mos hezitoni të na dërgoni një mesazh nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të bëni rezervimet tuaja

sq